Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Powiatowo - Gminne Święto Plonów Cielce 2008. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

W ostatnią niedzielę sierpnia w miejscowości Cielce w gminie Warta odbyło się Powiatowo-Gminne Święto Plonów. Zgodnie z tradycją uczestnicy Święta w uroczystym korowodzie przeszli na plac przy OSP, gdzie odbyła się dziękczynna Msza Święta za tegoroczne zbiory. Starostowie dożynek, p. Lilla Kucińska i p. Sławomir Woźniak, przekazali symboliczny bochen chleba gospodarzom gminy i powiatu w osobach burmistrza gminy i miasta Warta p. Jana Serafińskiego oraz starosty sieradzkiego p. Dariusza Olejnika. Przedstawiciele wszystkich gmin powiatu zaprezentowali piękne, oryginalne wieńce, a w dożynkowych pieśniach, tradycyjnie wykonywanych podczas Święta Plonów, nie zabrakło celnych i nierzadko złośliwych uwag pod adresem władz samorządowych. Oficjalnej części dożynek towarzyszyła część mniej oficjalna - o charakterze festynu. Takiego najazdu gości Cielce chyba jeszcze nie przeżyły. Stoiska z regionalnymi smakołykami i stragany oblegane były przez tłumy rozbawionych uczestników imprezy. Liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, koncert zespołu ?Dimitris Zorbas", wreszcie zabawa taneczna - wszystko to na pewno na długo zostanie w pamięci zarówno mieszkańców Cielc, jak i przybyłych na tegoroczne Powiatowo-Gminne Święto Plonów gości.
  • haft komputerowy, naszywka, herb naramienny
  • haft komputerowy, haft na polarach, polar strazacki
  • haft na czapkach, haft komputerowy, czapka strazacka
  • naszywka, emblemat, herb haftowany komputerowo
  • haft komputerowy, dystynkcje na koszule
  • t-shirt, koszulka strazacka, haft komputerowy


It appears that your web host has disabled all functions for handling remote pages and as a result the BackLinks software will not function on your web page. Please contact your web host for more information.